![Приревнувала співмешканця до іншої та вдарила ножем у груди](/img/650/prirevnuvala-spivmeshkantsya-do-inshoi-ta-vdarila-_20210325_4355.jpg)
Повідомлення про те, що у лікарню із проникаючим ножовим поранення грудної клітки справа доставили 44-річного жителя села Великий Житин на спецлінію 102 надійшло 24 березня, о 16-й годині.
Слідчо-оперативна група на місці події попередньо встановила, що причетною до нанесення тяжкого тілесного ушкодження може бути 45-річна співмешканка потерпілого. Того дня вона перебувала у гостях, куди згодом навідався і її чоловік. На ґрунті ревнощів до господині оселі між співмешканцями виник конфлікт, під час якого благовірна схопила кухонного ножа та завдала йому удар у груди.
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/Dokumenty_dlya_sajtu/!!!2021/Berezen/2503/%D0%A2%D0%A2%D0%A3_%D0%A0%D0%92%D0%9F/1.jpg)
Потерпілому викликали «швидку» та госпіталізували. Після проведеного оперативного втручання його життю нічого не загрожує.
У рамках досудового розслідування, розпочатого за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, слідчі відділення №1 Рівненського районного управління поліції встановлюють усі обставини скоєного злочину.
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/Dokumenty_dlya_sajtu/!!!2021/Berezen/2503/%D0%A2%D0%A2%D0%A3_%D0%A0%D0%92%D0%9F/2.jpg)
Після проведення слідчих дій, зокрема і з потерпілим, вирішуватиметься питання про остаточну правову кваліфікацію події.
Відділ комунікації поліції Рівненської області