ПриватБанк підвищив комісію за оплату послуг: скільки доведеться платити

1276 0

Ми у соцмережах:

  ПриватБанк підвищив комісію за оплату послуг: скільки доведеться платити

ПриватБанк підвищив комісію на оплату послуг і товарів через Приват24: замість 1 грн доведеться платити 0,5% від суми., але не менше 3 і не більше 200 грн.

Зараз таке нововведення запровадили в Донецькій, Київській, Луганській, Харківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях, а до кінця року поширять по всій країні.

"Минулий тариф був, можна сказати, акційним. Ми будемо стежити за ситуацією на ринку. Наше завдання, щоб тариф був конкурентоспроможним і доступним для клієнтів. Поступово, до кінця року, новий тариф пошириться по всій країні", – розповів Обозреватель прессекретар ПриватБанку Олег Серга.

Також він зазначив, що йдеться про комісію не за перекази, а за оплату товарів і послуг бізнесу за допомогою Приват24. Тобто якщо ви хочете переказати гроші зі своєї картки на іншу картку фізичної особи, нові правила вас не стосуватимуться.

Крім того, з 1 червня ПриватБанк також скасував нарахування відсотків на залишок власних коштів на картці "Універсальна" (ставка була на рівні 4%). Замість цього в банку запропонували використовувати депозитні програми.

У випадку з переказами, як зауважив Олег Серга, нова комісія, залежно від суми, може виявитися навіть вигіднішою.

Загалом більшість банків уже перейшли на комісію у відсотках від суми платежу, залишати фіксований платіж банку невигідно.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також