«ПриватБанк успішніше від інших українських банків адаптувався до умов політичної нестабільності в країні» — The Banker

926 0

Ми у соцмережах:

«ПриватБанк успішніше від інших українських банків адаптувався до умов політичної нестабільності в країні» — The Banker

ПриватБанк визнаний найкращим український банком 2014 року в рейтингу «Банк року» найавторитетнішого в світі фінансового журналу The Banker.

Як повідомляє The Banker у своєму грудневому випуску, ПриватБанк був визнаний "Банком року 2014" в Україні завдяки зусиллям, які дозволили банку адаптуватися до умов політичної нестабільності в країні і військових дій на сході України. З початку 2014 через кризу між Росією і Україною банки опинилися в непростій ситуації, пов'язаній з відтоком депозитів через нестабільність економічної ситуації та зниження обмінного курсу гривні, - зазначає The Banker. ПриватБанк, однак, впорався з цією проблемою, пропонуючи спеціальні бонусні програми для лояльних вкладників і одночасно посиливши кредитні скорингові моделі з метою поліпшити якості кредитного портфеля банку. - Важко планувати звичайну діяльність банку в умовах воєнних дій, - говорить в інтерв'ю The Banker голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. - Однак незважаючи ні на що, для нас важливо продовжувати технологічний розвиток. Передові технології дозволяють нам знизити витрати на банківське обслуговування і таким чином знизити собівартість послуг для клієнтів. За даними експертів журналу, ПриватБанк у 2014 році став одним з небагатьох банків в Україні, який продовжив підтримку підприємств і населення за рахунок альтернативних прямому кредитуванню з використанням дорогих ресурсів програм "Гарантовані платежі" для юросіб і "Оплата частинами" для фізосіб. Суттєвою підтримкою для 4 500 000 клієнтів банку - власників зарплатних карток стала акція ПриватБанку з доплати 5% від суми заробітної плати, витраченої на безготівкову оплату покупок. Однією з головних причин успішної роботи українського банку, за визнанням The Banker, стала його орієнтація на технологічні інновації. Цього року банк представив перший у світі безконтактний "хмарний" електронний гаманець, який базується на системі електронного банкінгу Приват24. Станом на 1 липня 2014 Інтернет-банкінгом ПриватБанку користуються понад 9,2 мільйона клієнтів, що є значним результатом навіть для європейських фінансових ринків.
Експерти провідного журналу фінансової індустрії The Banker (входить до групи The Financial Times) щорічно визначають "Банк року" серед фінансово-кредитних організацій 150 країн світу. Цього року на престижну нагороду претендувало понад 530 банків світу. Всі банки оцінювали за групою критеріїв, серед яких як якісні показники (прибутковість, якість активів і фінансова стійкість), так і кількісні (великі залучення капіталу, угоди M & A, впровадження нових технологій, продуктів або бізнес-напрямів).


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також