Привезли дітям в обллікарню книги

411 0

Ми у соцмережах:

Привезли дітям в обллікарню книги

Поличку для обміну книгами у приймальному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні облаштували днями, а тепер поліцейські з чиновниками наповнили її книгами.

 

У презентації буккросингу взяли участь керівник поліції Рівненщини Олексій Камишанський, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, головний лікар закладу Віталій Бойко та медперсонал.

 

Суть в тому, що кожен маленький пацієнт чи мама, а також працівник лікарні може взяти книгу, прочитати її і повернути назад, аби вона, за словами Віталія Коваля, могла змінити когось ще. Адже книги, як і люди, приходять у наше життя невипадково. Водночас голова ОДА Віталій Коваль подякував головному поліцейському області за ініціативу.

 

«Жодний технічний прогрес не зможе замінити живу книгу, яка буде не лише розвивати, але і надихати діточок на скоріше одужання, — зауважив Олексій Камишанський.

Він додав, що така книжкова полиця на Рівненщині з’явилася вперше, втім і надалі облаштовуватиметься й в інших закладах та установах для соціально незахищених верств населення.

 

Віталій Бойко разом із присутніми медиками висловив слова великої вдячності за таку благородну ініціативу і зауважив, що «книги — це не просто знання: це і навчання, і виховання, і позитивні емоції, яких сьогодні так бракує».

 

До слова, у медзаклад привезли 300 екземплярів книг різної тематики та для різної вікової категорії. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також