Прийшли у банк, щоб обміняти гривні на валюту, і побачили надписи «Це не гроші. Це прикол»

10145 0

Ми у соцмережах:

Прийшли у банк, щоб обміняти гривні на валюту, і побачили надписи «Це не гроші. Це прикол»

На гачок шахраїв потрапили мешканці Рівного: 86-річнй чоловік та його 91-річна дружина, які повірили у легенду про заміну гривневих купюр. Замість грошей – подружжя отримало сувенірні банкноти.

Ще 30 січня на стаціонарний телефон пенсіонерів надійшов дзвінок від невідомої жінки, яка представилась працівником пенсійного фонду. Додзвонювачка сповістила, що потрібно прийти до них із всіма грішми, адже планується вилучення певних гривневих купюр із обігу, відтак потрібно їх замінити.

Люди похилого віку у розпачі повідомили, що не можуть прийти через кволість. Але «турботлива» жінка запевнила, що прийде сама і вже через п’ять хвилин разом із невідомим чоловіком стояли на порозі квартири.

Подружжя винесло для перепису номерних знаків усі заощадження — 26700 гривень. Доки здійснювався перепис, невідомі замінили справжні банкноти на сувенірні із надписом: «Це не гроші. Це прикол». Однак, побачили це тільки тоді, коли прийшли до банку, щоб обміняти гроші на валюту.

Шахраїв тепер шукає поліція. Чоловік та жінка -схожі на ромів.  На вигляд їм 30-40 років, мають чорне волосся, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також