Призначено начальника Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід»

3178 0

Ми у соцмережах:

Кяго - перший ліворуч

На Рівненщині призначено начальника Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід». Ним став Олександр Кяго.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль привітав його з новою посадою.
Під час розмови окреслили наступні кроки для підтримки підрозділів територіальної оборони. Саме вони - надійний тил для професійної й добре оснащеної армії України.
Нагадаємо, що є дві складові територіальної оборони. 
Перша: мешканець, який підписав контракт із Силами територіальної оборони ЗСУ, далі працює на своїй звичній роботі. Добровільно він може залучатися до заходів підготовки, наприклад, щотижнево, і раз на рік він бере участь в навчальних зборах. А в годину "Х" прибуває до штабу свого підрозділу, бере зброю та обороняє місто чи село, об’єкти критичної інфраструктури до підходу регулярної армії. 
Друга: мешканець, який підписав контракт, працює на постійній основі з військовими. Організація тероборони – це справа військових, яку вони роблять спільно з цивільною владою, органами самоврядування і громадянами. 

Як стати до лав Територіальної оборони, можна знайти на сайті https://sprotyv.in.ua/ або зателефонувати на гарячу лінію: 0 800 507 028. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також