Про користь допрофесійної підготовки
07.11.2013 00:47 Адміністратор
1465
0
Ми у соцмережах:
Працювати за тією професією, за якою ти навчався — розкіш, яку можуть дозволити далеко не всі молоді люди. Але декому вдається виконувати таку роботу, яку він вчився робити навіть не в університеті, а ще у школі. Наприклад, відвідуючи Палац дітей та молоді. І хоча, за словами директора Палацу, неважливо, яку кар'єру собі побудує випускник ПДМ, за розвитком таких людей у палаці стежать і радіють професійним успіхам.
Таких прикладів — безліч. Але кожна молода людина, яка розповідала про своє навчання у Палаці, згадувала, що це було насамперед їм дуже цікаво. Зокрема, нині професійний маркетолог і випускник Школи бізнесу Павло Алексєвич наголошує, що його приваблювала відмінність від звичайної школи:
— Відчувалось, що вчителі справді мають бажання навчити учнів та докладають до цього багато зусиль. Сам процес навчання запам'ятався неформальним підходом, всі знання подавали не просто сухо і бездумно, а дуже цікаво, драйвово, з індивідуальним підходом. На кожне заняття справді хотілось йти, бо це була цікава інформація від практиків.
Більш емоційно висловлюється про свою Школу сучасної хореографії професійний танцівник, а ще десять років тому — справжня "зірка" Палацу Дмитро Кондратюк, називаючи "Лайт" "колискою творчого і професійного життя".
— Про Палац дітей та молоді і "Лайт" завжди згадую лише приємні речі. Наталія Сторожук — це мега-професіонал! Я хочу їй подякувати за все! Завдяки професійним навичкам, здобутим у Палаці, перших два курси навчання у Київському національному університеті культури і мистецтв вже працював у різних танцювальних шоу, на підтанцьовках у шоу-бізнесових "зірок". А у 2006 році був створений театр "Київ-модерн балет", в якому я до сьогодні і працюю.
|
| Сергій Гуцман |
Залишився у рідному місті інший "палацівець", еколог Сергій Гуцман. Це сьогодні він вже майже кандидат наук і викладач кафедри екології та збалансованого природокористування РДГУ, а 15 років тому він разом з друзями досліджував рослинність Карадагу та протестував проти добудови енергоблоків на атомних станціях:
— Найцікавішими у процесі навчання були екологічні експедиції до Карадазького заповідника, де ми не лише відпочивали на березі моря, а й робили дослідження. Пам'ятаю, за прибирання узбережжя Чорного моря ми безкоштовно відвідували дельфінарій. Ще під час навчання брали участь у різних екологічних акціях, зокрема, протестували проти добудови енергоблоків на атомних електростанціях. Окрім того, була ще одна користь від навчання у ПДМ. У нашій Екошколі тоді працювали англомовні волонтери, з якими ми мали змогу спілкуватися англійською, що значно підвищило мій розмовний рівень.
Поїздив просторами України, але повернувся до Рівного відомий тут спортивний журналіст Олександр Мрозович. Сьогодні він є прес-секретарем футзального клубу "Кардинал-Рівне". Його спеціальні репортажі з Кувейту, де команда зробила фурор на міжнародному турнірі, стали справжнім "проривом" у місцевій спортивній журналістиці.
— Я закінчив Школу журналістики під керівництвом Валентини Шумик, якої, на жаль, вже з нами немає. Запам'яталась дружня компанія, багато хто з нашого випуску пішов працювати у журналістику у Києві, Рівному, Запоріжжі. Мене з дитинства цікавив спорт, тому ще в процесі навчання на журналіста я мріяв бути саме спортивним оглядачем.
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686