Про перемоги і поразки Андрія Хохлова

880 0

Ми у соцмережах:

Андрій Хохлов. Фото - Рівне1

Андрій Хохлов — один з найуспішніших спортсменів рівненського клубу «Скіф» — днями здобув чемпіонський титул зі змішаних єдиноборств. На турнірі, який проходив у Рівному, він поборов свого супротивника ще у першому раунді. А нещодавно на міжнародному турнірі «Lemberg fight cup» у Львові Андрій здобув перемогу над азербайджанцем Гасаном Азіровим. Скільки часу доводиться тренуватися до таких змагань — спортсмен погодився розповісти РВ.

— Як давно займаєтеся єдиноборством?

Професійно спортом — уже 6 років. Серйозно почав тренуватись у 15, до цього мені подобались заняття з фізкультури, та вони не були настільки посиленими, як зараз. У професійному спорті мені вже вдалося здобути шість перемог у різних боях і в Україні, і за кордоном. Безперечно, найбільше наснаги давали щоденні тренування та віра в те, що неодмінно потрібно йти далі, досягати нових вершин у спорті, щоб про наші успіхи знали далеко за межами України.

— Який бій був найважчим?

Напевно, бій у Китаї. У травні ми поїхали у Гуанчжоу, де змагалися з місцевими спортсменами зі змішаних єдиноборств. На жаль, перемоги там не вдалося здобути, та все ж цей поєдинок допоміг вийти на професійніший рівень, покращити свої вміння.

— Скільки часу займають тренування у залі?

— Я тренуюсь шість днів на тиждень по 3?4 години щодня. Звичайно, як і будь-який спортсмен, втомлююсь, та все ж спорт приносить мені значно більше задоволення, ніж втоми, мабуть тому, що спорт уже став невід’ємною частиною мого життя.

— Що потрібно спорт­с­менам-початків­цям, щоб досягти успіху?

— В першу чергу, завжди вірити в себе і ніколи не зупинятися, зазнавши невдачі. Пам’ятати, що спорт загартовує не лише тіло, а й характер. Він робить людину впевненішою в собі й більш рішучою. Та в спорті, як і будь?де, легко не буває, тому щоб вибороти перемогу, потрібно боротися до кінця.

Надія КРИВКО.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також