На Дубенщині пенсіонер зарубав племінника

784 0

Ми у соцмережах:

На Дубенщині пенсіонер зарубав племінника

Смертельне поранення сокирою в шию 40-річному племіннику Леонтію 64-річний Петро М., мешканець Дубенського району, наніс після чергової сварки. Між родичами був давній конфлікт і неприязні стосунки.

Млинівський районний суд визнав 64-річного пенсіонера винуватим та засудив за умисне вбивство на 7 років позбавлення волі. Це судове рішення обвинувачений оскаржив у Рівненському апеляційному суді. Не оспорюючи фактичні обставини справи, він просив вирок суду змінити та призначити більш м’яке покарання, ніж передбачено законом.

Про деталі кримінального провадження стало відомо під час апеляційного розгляду. Між чоловіками за місцем їх проживання виникла чергова сварка, під час якої Петро М. взяв сокиру та одним точним ударом влучив племінникові Леонтію в шию, після чого пішов у хлів спати.

Судмедексперти встановили причину смерті 40-річного чоловіка: ушкодження шийного відділу хребта з проникненням у спинномозковий канал з крововиливами в стовбур мозку та мозочок, що спричинило масивну зовнішню кровотечу та загальну крововтрату.

Прес-служба Рівненського апеляційного суду повідомила РВ, що колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ залишила вирок місцевого суду без змін, а апеляційну скаргу пенсоінера — без задоволення. Доводи апелянта стосовно ненадання судом оцінки його щирого каяття у вчиненому, як підстави для призначення йому більш м’якого покарання, ніж передбачене санкцією ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, — під час апеляційного розгляду підтвердження не знайшли. Крім того, Петро М., вчинивши особливо тяжкий злочин, не надав потерпілому медичної або іншої допомоги безпосередньо після його вчинення, а правоохоронні органи про вбивство родича повідомив лише через 3 дні.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також