Проблеми— бо чоловік не тільки депутат, а й підлеглий?

560 7
Юрій Сухий та Ольга Криж

Захиталося крісло під директоркою обласної станції юних туристів Ольгою Криж, яку два роки тому призначили за підтримки партії «Укроп». Вже вдруге за три місяці Рівненська обласна рада готується оголосити їй догану. І хоч контракт з п.Криж укладено до кінця 2020 року, та якщо буде ще й третя догана — це вже буде підставою для звільнення. До речі, проблеми на роботі почалися відтоді, як Ольгу Криж та її чоловіка Юрія Сухого виключили із партії «УКРОП» — обоє вони, до речі, є депутатами міськради.

У травні п.Криж оголосили догану через результати аудиту Держаудитслужби, які стосувалися фінансової діяльності станції. Цього разу догана буде стосуватися порушення антикорупційного законодавства. Нацагентство із запобігання корупції повідомило обласну раду, що з минулого року на станції юних туристів працює водієм автобуса її чоловік Юрій Сухий. НАЗК розцінила цей факт як конфлікт інтересів, оскільки сама керівниця станції про цей факт не повідомила. Обласна рада провела службове розслідування, і її голова Олександр Данильчук видав розпорядження — підготувати документи для оголошення пані Криж чергової догани.

Богдан Сологуб, керуючий справами Рівненської обласної ради:

Друга догана означає лише те, що мінімум півроку п. Криж буде позбавлено премій. Про невідповідність займаній посаді керівника уже можна буде говорити після третьої догани.

Діана Гордійчук, керівниця обласного осередку партії «Укроп»:

У березні відбулися збори міського осередку партії «Укроп», на яких Юрія Сухого та Ольгу Криж було виключено з лав нашої політичної сили. Вони відмовилися підтримувати у міській раді ідеологію партії «Укроп». Вони голосували за певні питання разом із Блоком Петра Порошенка та «Свободою», які формують у раді більшість, підконтрольну міському голові. Тому офіційно у нас лише один депутат у міській раді, а це — Олександр Довжаниця.

Ольга Криж, директорка обласної станції юних туристів:

Моя «чорна смуга» на роботі є наслідком проблем, які виникли з партією «Укроп». Нас із чоловіком без будь-яких попереджень виключили із партії. Тепер за допомогою цих доган на мене тиснуть, щоб я вмовила свого чоловіка Юрія Сухого скласти мандат міського депутата. Замість нього хочуть завести в міськраду Андрія Бернацького, який є ближчим голові обласного осередку партії. Якщо цього не відбудеться, то мені погрожують тим, що я втрачу посаду директора обласної станції юних туристів. Коли обласна рада призначала мене на роботу, то їй було відомо про конфлікт інтересів. Однак я не встигла ще повідомити про це НАЗК. Раніше за мене це зробила Діана Гордійчук.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Кандидат Курсик 07:50, 01.08.2019

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_1c26dcb4-8ace-4272-80f7-cd72d904e56e Подивіться на жінку-бідосю, яка завдяки Паладійчуку отримала скільки землі

 • МісіПісі 07:56, 01.08.2019

  А це випадково не той сухий який на ютубі в трусах в ментів тікав?)))

 • ЖирокСирок 07:36, 01.08.2019

  https://youtu.be/y8t56HezfL4 Подивіться на людину із жовтим квитком та нетрадиційною орієнтацією

 • Руслан 08:07, 01.08.2019

  Перевірте всі закупки на станцію під час її керування і... прозрієте. Попередник таким не займався...Там вже не станція Юних Туристів, а невідомо що. Професіоналів вичавила та знищила поняття туризм. Бюджет тільки на премії та закупівлю невідомо чого за завищеними цінами(палатка палатці є різниця).купувати річь в ТРИ ДОРОГО , а оправдуватись що "ну це ж то що просили" алеж не "гумно" тра купувати за ціною гарної речі, а здачу отримати... інтернет, нажаль, не є доказом, що придбали за дорого. ((((

 • Марув 07:39, 01.08.2019

  А ти випадково не чорнорота?

 • Бабак 07:52, 01.08.2019

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_a969723b-b6d5-42b1-8285-8fd8327cd4c8 подивіться наскільки бідно живе людина щоб красти у дітей.

 • Гість 03:44, 01.08.2019

  Не так просто відмитись від повзучої "зеленої плісняви"...

Залиште вiдповiдь

Читайте також