Програли чемпіонкам зі столиці

1071 0

Фото Романа Цупрука

Непростим виявилися перші дні весни для рівненських баскетболісток. Після «Динамо-НПУ» їх очікував поєдинок з «Київ-Баскетом». Здавалося, після виснажливого матчу з «динамівками» рівнянки виявляться легкою «здобиччю» для чемпіонок країни.

І попервах все йшло за «київським» сценарієм – підопічні Володимира Холопова виграли першу чверть - 23:14. Але у другій десятихвилинці рівнянки виявилися переконливішими (26:18), тому на перерву команди пішли за мінімальної переваги киянок - 41:40. Після відпочинку, отримавши від наставника свою порцію критики, киянки заграли швидше і результативніше – 22:11. Отримавши очковий запас, господарки вже перемоги не втратили – 83:70.

Найрезультативнішою у матчі стала киянка Вікторія Кондусь – 21 очко. Наша Лариса Стаднік написала до свого активу 19 пунктів, ще гравчинь оформили «дабл-дабл» – Вікторія Шматова (14 очок і 10 результативних передач) і Тетяна Гаврильчик (12 очок і 14 підбирань).