Проїдуть не всі: у Сарненському районі ремонтують міст

3353 0

Ми у соцмережах:

Проїдуть не всі: у Сарненському районі ремонтують міст

На автодорозі Н-25 в районі села Бережниця, Сарненського району тимчасово введено обмеження руу автомобілів загальною вагою понад 10 тонн.

Обмеження введено на час виклнання підрядною організацією ремонтних робіт на мосту через річку Горинь.
Для зручності місцевого населення та водіїв транспортних засобів загальною вагою до 10 тонн в місці виконання робіт облаштовано тимчасову понтонну переправу.

Об‘їзд місця виконання робіт для великогабаритних автомобілів здійснюється автодорогами :

- Т-1810 Дубровиця - Любиковичі - Сарни
- Т-1817 Бережниця - Антонівка - Городець - М-07

Поточний середній ремонт мосту на км 50+589 автомобільної дороги Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів вартуватиме платникам податків 14 627 239 гривень, що майже на 20% нижче очікуваної вартості робіт (тендер в Прозорро https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-22-001256-c ).

Значної економії вдалось досягнути завдяки дотриманню високих стандартів прозорості та ефективності використання бюджетних коштів, що є одним з наріжних каменів у діяльності Служби автомобільних доріг у Рівненській області та державного агентства автомобільних доріг України.

Хід, якість та обсяги виконання робіт контролюється фахівцями Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

Варто зазначити, що відповідно до укладених угод роботи оплачуються лише після належного підтвердження їх якості та обсягів.

Відповідно до укладених угод на залізобетонні конструкції поширюється гарантія 8 років, а асфальтобетонне покриття - 3 роки.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області перепрошує водіїв за тимчасові незручності, та просить врахувати встановлені обмеження при плануванні поїздок Рівненщиною.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також