Прокляття четвертих місць

1551 0

Ольгу Земляк, яке не те що повернулася, а увірвалася у великий спорт, можне лише привітати. Разом з тим, вона приєдналася до когорти рівненських спортсменів, які зупинилися за крок від олімпійської медалі.

Ольгу Земляк, яке не те що повернулася, а увірвалася у великий спорт, можне лише привітати. Разом з тим, вона приєдналася до когорти рівненських спортсменів, які зупинилися за крок від олімпійської медалі. Так, у 1996-му в Атланті четверте місце посіли метальник молота Андрій Скварук та борець греко-римського стилю Петро Коток, у 1998-му в Нагано така ж доля спіткала фрістайлістку Тетяну Козаченко, а в 2008-му в Пекіні — стрільця Олега Омельчука. Хоча, якщо бути точним, не здобували рівняни медалей для України. А от у складі російської збірної наші земляки цього досягали. Так, уродженець Рівного, вихованець місцевої ОДЮСШ Олександр Косарєв був двічі бронзовим призером Олімпійських ігор (Афіни та Пекін) у складі волейбольної збірної Росії. Цілком могла здобути олімпійську медаль вже у Лондоні у складі волейбольної збірної Росії, щоправда, жіночої Наталія Гончарова, першим професійним клубом якої була рівненська "Регіна". От тільки не пощастило. У чвертьфіналі росіянки програли Бразилії — 2:3, яка згодом стала чемпіоном. Хоча занадто побиватися Наталії не варто, адже її чоловік Олексій Обмочаєв у складі чоловічої збірної "золото" таки для родини виграв.