Прокуратура області прозвітувала: покарано 37 депутатів сільських, селищних, міських та райрад

797 0

Ми у соцмережах:

Прокуратура області прозвітувала: покарано  37 депутатів сільських, селищних, міських та райрад

Упродовж 5 місяців прокурори забезпечили участь у розгляді судами 124 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за результатами яких до відповідальності притягнуто 97 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Серед притягнутих – 37 депутатів сільських, селищних, міських, районних рад, 31 посадова особа юридичних осіб публічного права, 20 службових осіб органів державної кримінально-виконавчої служби, 9 посадових осіб інших органів державної влади та місцевого самоврядуванням.

За порушення вимог фінансового контролю, а також вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на порушників судами області накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму понад 70 тис. грн.

Упродовж року за фактами подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або умисного неподання ними зазначеної декларації розпочато 48 кримінальних проваджень за ст.366-1 КК України. Направлено до суду з обвинувальним актом 22 кримінальні провадження зазначеної категорії.

Під час  моніторингу інформації з відкритих джерел та даних Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прокуратурою області виявлено обставини, що свідчать про внесення одним з керівників закладу охорони здоров’я до щорічної декларації недостовірної інформації про майновий стан на суму понад 860 тис. грн.

За вказаним фактом, прокуратурою області внесено до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ст.366-1 КК України (декларування недостовірної інформації). Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СУ ГУНП в Рівненській області.

Крім того, органами прокуратури області внесено 30 подань в порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», за результатами їх розгляду притягнуто до відповідальності 15 посадових осіб, з них 2 особи звільнено із займаних посад, повідомляє пресслужба прокуратури Рівненської області 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також