Прокурор повідомив про підозру депутату, який вчинив опір поліції

1155 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

Виконувач обов’язків прокурора області Тарас Ільящук повідомив про підозру одному із депутатів сільських рад у вчиненні опору працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків, втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу, що перешкодило запобіганню злочину та затриманню осіб, умисному заподіяння працівнику правоохоронного органу середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Під час досудового розслідування слідчими Володимирецького відділу поліції було встановлено, що у квітні 2019 року депутат із групою осіб в кількості близько 50 чоловік перебували в урочищі в одному із північних районів області, де незаконно здійснювався видобуток бурштину-сирцю. Під час проведення поліцейськими огляду місця події, а також вилучення засобів та знарядь вчинення кримінального правопорушення, депутат вчинив їм опір, шляхом перекриття дороги, погроз, шарпанини та витіснення, не реагуючи на законні вимоги працівників правоохоронного органу щодо припинення протиправних дій.

Крім того, працівнику поліції було заподіяно тілесні ушкодження.

Найсуворіший вид покарання за вчинення зазначених злочинів, передбачений санкцією частини  2 статті 345 Кримінального Кодексу України,  позбавлення волі на строк до п’яти років. Прізвище депутата, якоиу оголосили про підозру,  прокуратура області не називає. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також