Прокурори віддали землю — Торгуну, а будівлю — боксерам

2054 0

Ми у соцмережах:

Прокурори віддали землю — Торгуну, а будівлю — боксерам

Ця будівля ніби захована за 9-поверхівкою «Діпроміста», в якій винаймають офісні приміщення різні підприємства та установи. Та найцікавіше те, що знаходиться вона поряд зі скандальним будівництвом багатоповерхівки на вул. Толстого у Рівному. Ця земля, нагадаємо, була «прокурорською» — саме ця установа віддала її забудовнику Торгуну. Виявилося, що й двоповерхова будівля, про яку піде мова, також належить прокуратурі. Її прокурори передали боксерам.

Олексій Твердохліб, голова Федерації тайського боксу в Рівненській області:

— Мені довелося домовлятися за оренду цього приміщення аж у Києві. Одразу після погодження усіх нюансів ми зайнялися ремонтом. Адже сама будівля дванадцять років стояла у занедбаному стані. На даху там виросло велике дерево, а підвал був завалений горами сміття. Таке враження, що його туди зносили багато років із усього міста. До нашого приходу там не було ні води, ні світла, ні опалення. Усе було відрізано. Плануємо, що після ремонту там буде діяти повноцінний центр спорту. В приміщенні можна буде займатися єдиноборствами, кросфітом, отримати масаж, функціонуватимуть дитячі кімнати. Спортивний клуб «Праджат» оселиться там у вересні.

Залишається додати ще один нюанс, який впадає у вічі. Як відомо, до боксерського клубу «Праджат» має певне відношення Тарас Максименко, начальник міського управління культури. Саме той начальник, який особливо рішуче виступав проти забудови земельної ділянки на вул.Толстого — його часто можна було побачити серед пікетувальників. Тепер бачимо, що водночас із «зростанням» цього скандального житлового будинку завершується й ремонт сусідньої будівлі для боксерів. І, як не дивно, відбувається цей паралельний процес спокійно, без пікетів.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також