Прокурорське будівництво на Ювілейному

1794 0

Ми у соцмережах:

Прокурорське будівництво на Ювілейному

Обласна прокуратура оголосить конкурс на зведення багатоповерхівки на Ювілейному — на ділянці площею 1,1 гектара, яку виділила міська рада. При умові, що три квартири у майбутньому житловому комплексі безкоштовно віддадуть для воїнів АТО.

Дмитро Котляров, головний архітектор Рівного:

— Із цим будівництвом вийшла цікава ситуація. Прокуратура Рівненської області готується оголосити тендер, щоб знайти інвестора для будівництва. Однак для цього їм потрібні містобудівні умови та обмеження від управління архітектури. Виходить, що дозвіл від міста на будівництво має бути наданий. Але ще немає навіть забудовника, який міг би найняти проєктну організацію, яка могла б відзвітувати про це будівництво. Тому я взяв на себе відповідальність та запросив місцеву компанію. Саме вони розробили майбутню пропозицію із параметрами, під які ми видамо містобудівні умови та обмеження. Адже місто має одразу вказати обмеження для майбутньої забудови.

Володимир Довгалець, архітектор:

— Земельна ділянка розташована у структурі кварталу, в якому вже є багатоповерхова забудова. Ми ухвалили рішення, що на цій земельній ділянці можна розмістити три багатоквартирних житлових будинки, які будуть з’єднані між собою приміщеннями комерційного призначення. На першому поверсі одного з будинків знаходитиметься дитячий садок на 60 місць. Територія будинків та дитсадка буде огороджена. Стоянки для автомобілів знаходитимуться зовні — загалом там буде 127 місць.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також