Пропонують побудувати новий Будинок культури для Квасилова (ФОТО)

997 0

Ми у соцмережах:

Пропонують побудувати новий Будинок культури для Квасилова (ФОТО)

Архітектори на замовлення рівненської влади проводили дослідження стану будівлі Будинку культури, що в Квасилові. Селище нещодавно приєдналося до Рівного.

 Під час дослідження архітектор Ольга Сенчурова з’ясувала, що в існуючому Будинку культури руйнування зазнали перекриття та несучі конструкції. Більше того, будівля функціонує в селищі з 1905 року. Значного руйнування їй завдала вібрація від вантажних поїздів, які їдуть залізницею повз селище.

Після обрахунку було визначено, що проводити реконструкцію Будинку культури в Квасилові недоцільно. Адже її вартість за приблизними оцінками лише зараз складе близько 15 мільйонів гривень. Однак після початку реконструкції вартість робіт може підрости, бо будівля дуже стара. Разом із тим, накладається негативний вплив залізниці, що несе небезпеку для дітей.

За словами Ольги Сенчурової, найкраще буде, щоб Рівне побудувало для селища новий Будинок культури.

Для цього було підібрано місце біля спортивного майданчика «Веселка».

Вартість будівництва нового Будинку культури складає близько 18 мільйонів гривень. Ще є варіант будувати цілий мистецький простір, який об’єднає Будинок культури, музичну школи та селищну бібліотеку. Адже наразі усі ці установи діють в непристосованих приміщеннях. Відповідно до таких умов, вартість будівництва двохповерхової будівлі складе 23 мільйони гривень, а трьохповерхової – 25 мільйонів 305 тисяч гривень.

Наразі рівненські депутати думають над пропозицією та вирішуватимуть, скільки коштів на майбутнє будівництво можна направити з бюджету Рівного.

Старе ж приміщення Будинку культури місто може продати під комерцію.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також