![Просять селян не перетворювати кладовища на звалища](/img/650/prosyat-selyan-ne-peretvoryuvati-kladovishcha-na-z_20231126_4354.jpg)
Упродовж декількох днів працівники КП «Костопількомунсервіс» прибирали на кладовищах сіл Підлужне та Жалин. Викорчували чагарники і парості акацій, вивезли старе гілля та сміття.
Чимало людей, які приходять прибрати біля могил своїх близьких, викидають пластикові квіти та пляшки, банки з фарби, суху траву, гілля, бур’ян, старі хрести - де заманеться.
- Просимо залишати сміття у спеціально визначених місцях. Звідти комунальники зможуть його вчасно вивезти і зберегти чистоту! - закликає земляків Костопільська міська рада.