![Просять зустріти «живим коридором» воїна, який повертається з війні «на щиті»](/img/650/prosyat-zustriti-zhivim-koridorom-voina-yakiy-pove_20240522_5872.jpg)
Білокриницька сільська рада просить усіх небайдужих відкласти свої буденні справи та знайти годинку, аби вшанувати пам'ять Героя-захисника Ігоря Седляра, який загинув 19 травня.
23 травня воїна зустрічатимуть при в'їзді в село Городище (біля Каравану) о 9:45 ранку. Церемонія прощання відбудеться о 10:00 біля будинку загиблого у с.Кругле (вул.Лесі Українки, 1а), опісля - об 11:00 - літія у Свято Димитрівському храмі с.Городище. Поховають воїна на кладовищі в селі Городище.
- Вічна пам’ять, щира вдячність та безмежна шана Герою. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого Захисника України, - йдеться у повідомленні сільради.