Протидіятиме домашньому насильству «Поліна»

1888 0

Ми у соцмережах:

Протидіятиме домашньому насильству «Поліна»

Незабаром у Рівному впроваджується пілотний проект «ПОЛІНА», на який вже відібрано 10 працівників поліції, які реагуватимуть виключно на виклики про домашнє насильство. Нині в області на обліку перебуває близько трьох тисяч осіб, що вчиняють домашнє насильство.

Працівники поліції превенції  в обласному управлінні поліції обговорили основні аспекти службової діяльності та проблемні питання у впровадженні в дію нового законодавства щодо протидії домашньому насильству.

Заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький наголосив, що основним завданням поліції превенції була і залишається профілактика правопорушень. Тому в цьому напрямі необхідно активізувати роботу усіх секторів превенції територіальних підрозділів: «Хочу зауважити, що особливо це стосується запобігання насильству в сім’ї. Незабаром у Рівному впроваджується пілотний проект «ПОЛІНА», на який вже відібрано 10 працівників поліції, які реагуватимуть виключно на виклики про домашнє насильство».

Відповідно до проекту, посилюються заходи впливу (покарання) на дебоширів, зокрема й кримінальна відповідальність. Нині в області на обліку перебуває близько трьох тисяч осіб, що вчиняють домашнє насильство. Спільно із працівниками управління інформаційно-аналітичної підтримки поліції області працівники блоку превенції обговорили та узагальнили вимоги методичних рекомендацій «Інформація про осіб, які перебувають на обліках в ОВС».

Присутні окреслили основні заходи у взаємодії із новоствореними ОТГ та впровадження на їх територіях пілотного проекту Національної поліції України "Поліцейський офіцер громади".

Заступник начальника поліції області Руслан Стрельбіцький та керівництво управління превентивної діяльності акцентували увагу особового складу на активізації проведення превентивних заходів не лише у запобіганні домашньому насильству, а й у протидії нелегальній міграції, незаконному обігу зброї тощо, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також