Провалилась у триметровий підвал у торгзакладі жінка з маленькою дитиною на руках

6093 0

Ми у соцмережах:

Провалилась у триметровий підвал у торгзакладі жінка з маленькою дитиною на руках

Ніщо не віщувало біди: молода мама, мешканка міста Костопіль, прийшла зі своїм півторарічним сином у нещодавно відкритий у відремонтованій будівлі магазин. На першому поверсі тут працює супермаркет АТБ, а з іншого входу - ведуть сходи на 2-ий поверх у магазин.

Жінка поставила дитячий візочок на першому поверсі біля сходів і пішла до крамниці. Повертаючись, підійшла з дитиною на руках забрати візочок. І раптом підлога під нею провалилася, й жінка з дитиною, наче у фільмі жахів, полетіла униз - у 3-метровий підвал, заповнений сміттям та усіляким мотлохом, у якому були й небезпечні металеві штирі, повідомляє Радіо Трек. 

Діставали їх рятувальники, яких викликали люди, які це бачили. Лише дивом ні мама, ні дитина не нахромилися на ті штирі й не зазнали дуже тяжких травм. Викликали поліцію.

Виявилося, що у цьому місці, не обгородженому, без жодних попереджувальних написів та цілком доступному для будь-кого, не були завершені усі ремонтні роботи. Частини підлоги під сходами не було, а це місце накрите лише гіпсокартонною плитою. Ступивши на неї, жінка провалилася.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею  275 Кримінального кодексу – за порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, що створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого.

- Ця будівля на вулиці Прибережній, 3, у Костополі перебуває у приватній власності кількох громадян та юридичної особи. Магазин, куди приходила моя підзахисна, орендує тут торговельні площі, однак подія сталася не в магазині, а на першому поверсі біля сходів, у місці, яке ніхто не використовує. Є власники, тобто конкретні особи, які мають понести відповідальність, - прокоментувала адвокатка потерпілої Софія Больбіна.

За словами захисниці, подія сталася 28 серпня, та поки слідство просунулося дуже мало – допитів не було, проведено лише слідчий експеримент. До якого власники підготувалися: заклали місце провалу дошками та дерев’яними піддонами й зробили загородження з піддонів, поставлених вертикально. Якби хоча б так було загороджено раніше, візочки туди ніхто б не ставив і жодній мамі навіть на думку не спало б лізти на ті піддони з дитиною.

- Ступінь тяжкості одержаних тілесних ушкоджень зараз встановлює експертиза. Власники будівлі кажуть, що співпрацюють зі слідством, але з потерпілою вони не співпрацюють – ніхто не вибачився і компенсації їй не запропонував. Виникає також запитання, як цю будівлю у такому вигляді приймали в експлуатацію? Адже це небезпечно для життя: провалившись у підвал, людина могла отримати тяжкі травми і навіть загинути, - каже адвокатка. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також