Психологічні проблеми «Пульсара»

1863 0

Після перемоги над харківським «Політехніком» на баскетболістів «Пульсара» очікували два виїзні поєдинки проти «Львівської політехніки» та столичного «Будівельника». Наш тренерський штаб розраховував у цих зустрічах здобути бодай одну перемогу, але не склалося.

Після перемоги над харківським «Політехніком» на баскетболістів «Пульсара» очікували два виїзні поєдинки проти «Львівської політехніки» та столичного «Будівельника». Наш тренерський штаб розраховував у цих зустрічах здобути бодай одну перемогу, але не склалося. У Львові рівняни жахливо розпочали гру, поступаючись на 5-й хвилині матчу — 0:15. По ходу зустрічі «пульсарівцям» вдалося скоротити відставання до п’яти очок. Саме такою була різниця в рахунку в середині четвертої чверті. На жаль, наздогнати львів’ян рівняни так і не змогли, поступившись — 81:92. Програли початок гри «пульсарівці» і в Києві, на першу перерву команди пішли за рахунка 31:13 на користь «Будівельника». 18-очкова різниця в рахунку збереглася і до кінця поєдинку — 63:91. «Пульсар» зазнав ще однієї виїзної поразки, вже 11 у сезоні. — Тренерський штаб працює над питанням, чому ми програли початок цих матчів, — говорить головний тренер «Пульсара» Сергій Шемосюк. — Раніше ми програвали 3 та 4 чверть, а зараз початок. Думаю, відповідь треба шукати у психології гравців. «Пульсар» заслуговує кращих результатів. На жаль, у нас немає міці під щитами, не вистачає потужного п’ятого номера, який би цементував гру в захисті. Сподіваюся, повернеться на майданчик Станіслав Алексейчик, дещо додасть Анатолій Колот і ми все ж покращимо нашу гру. Наступний матч «Пульсар» проведе на виїзді проти «Сумихімпрому».