«Пульсар» наробив переполоху в Маріуполі

1633 0

Чемпіон України «Азовмаш» після феєричної перемоги у Кубку УЛЕБ над «Хімками» вже у наступному матчі ледве не програв у вітчизняній суперлізі. За крок до сенсації був рівненський «Пульсар». Наша команда, як і за тур до цього в Южному, три чверті гідно протистояла грізному супернику. Перед заключною десятихвилинкою рівняни були попереду — 61:59. Але у четвертому періоді «Азовмаш» все ж схилив успіх на свій бік — 84:76. Особливо перемогти чемпіона прагнули Станіслав Сокур — 17 очок та 12 підборів, Анатолій Дубнюк та Олексій Рябінін — по 15 очок. Через травми до Маріуполя не їздили Юрій Фрасенюк та Ілля Шемосюк.

Чемпіон України «Азовмаш» після феєричної перемоги у Кубку УЛЕБ над «Хімками» вже у наступному матчі ледве не програв у вітчизняній суперлізі. За крок до сенсації був рівненський «Пульсар». Наша команда, як і за тур до цього в Южному, три чверті гідно протистояла грізному супернику. Перед заключною десятихвилинкою рівняни були попереду — 61:59. Але у четвертому періоді «Азовмаш» все ж схилив успіх на свій бік — 84:76. Особливо перемогти чемпіона прагнули Станіслав Сокур — 17 очок та 12 підборів, Анатолій Дубнюк та Олексій Рябінін — по 15 очок. Через травми до Маріуполя не їздили Юрій Фрасенюк та Ілля Шемосюк. Як не прикро, 2007 рік «Пульсар» завершив на останньому 12-му місці у суперлізі, у 12 матчах рівняни зазнали 11 поразок. Втім, у переддень Нового року завжди хочеться вірити у світле майбутнє. При усьому негативі останнього місця безумовним позитивом нинішнього «Пульсара» є його непоступливість. І хоча з 12 матчів наша команда 9 провела на виїзді, лише раз «Пульсар» програв з різницею більш ніж 30 очок, двічі з різницею понад 20 очок. У переважній більшості матчів рівняни хоча й програли, але гідно протистояли. До останніх хвилин наша команда боролася з «Миколаєвом», «Кривбасбаскетом», «Сумихімпромом» та навіть «Азовмашем». «Пульсар» по ходу першого кола додавав, і це неабиякий привід для оптимізму. Надію вселяє і той факт, що вісім з десяти матчів після зимової перерви рівняни проведуть на своєму майданчику. Щодо гравців, то, як і торік, головною скрипкою в «пульсарівському» оркестрі був Анатолій Дубнюк, у п’яти поєдинках саме він був найрезультативнішим. Вдалим був дебют у складі рівнян Юрія Фрасенюка, він у трьох зустрічах був лідером атаки, якби не травма, то, можливо, досягнення Юри були б іще вагомішими. Значно, порівняно з минулим чемпіонатом, додав Станіслав Сокур. В окремих поєдинках вдалою грою порадували й інші баскетболісти. Новорічно-різдвяні канікули для нашої команди будуть недовгими, вже 5 січня «Пульсар» прийматиме столичний «Будівельник».