«Пульсар» підбирається до «Зубрів»

1100 0

Втрачене восени рівненський «Пульсар» поступово надолужує взимку. У перенесеному через застуду наших гравців турі рівняни завітали до Білої Церкви у гості до «Спортліцею». У першому турі у Рівному ці колективи обмінялися перемогами, цього ж разу «пульсарівці» вирішили не бути такими щедрими.

Більш впертим вийшов суботній поєдинок. У ньому «Пульсар» вирвав перемогу лише в заключній чверті — 70:65. У вирішальний момент 5 поспіль очок забив Сергій Сабутський, загалом у нього 21 пункт. На очко більше у В’ячеслава Куракіна. У повторній грі підопічним Михайла Переверзія було легше. Успіх на свій бік вони схилили у третій чверті, коли Андрій Артимович влучив три поспіль триочкові кидки. У підсумку в Андрія, який лише входить у гру після травми — 15 очок. А найрезультативнішим у матчі став Сабутський — 31 пункт плюс 10 підборів та 5 блок-шотів. Завдяки цим перемогам «Пульсар» закріпився на четвертій сходинці, на відстань одного виграшу наблизившись до «Вінницьких Зубрів», які йдуть третіми. Увійти в трійку лідерів групи Б рівняни зможуть вже цих вихідних, якщо двічі переможуть у Чернівцях «Стрібу», а «Зубри» спіткнуться у Білій Церкві.