«Пульсар» — співавтор антирекорду

2306 0

Після затяжної виїзної серії з п’яти матчів надійшов час баскетболістам «Пульсара» і приймати гостей. Першими до нас у гості завітали сусіди-львів’яни. І хоча «Львівська політехніка» цього року є аутсайдером ліги, проте у двох матчах на своєму майданчику вона змогла нас перемогти. Тому про недооцінку суперника не могло бути і мови. Вирішальним у зустрічі став третій період, у якому «Пульсар» продемонстрував суперзахист, дозволивши супернику набрати лише 4 очки. Є інформація (щоправда, неперевірена), що 4 очки за чверть — це антирекорд суперліги. Якщо це так, то приємно, що співавтором цього антирекорду стала саме наша команда.

Після затяжної виїзної серії з п’яти матчів надійшов час баскетболістам «Пульсара» і приймати гостей. Першими до нас у гості завітали сусіди-львів’яни. І хоча «Львівська політехніка» цього року є аутсайдером ліги, проте у двох матчах на своєму майданчику вона змогла нас перемогти. Тому про недооцінку суперника не могло бути і мови. Вирішальним у зустрічі став третій період, у якому «Пульсар» продемонстрував суперзахист, дозволивши супернику набрати лише 4 очки. Є інформація (щоправда, неперевірена), що 4 очки за чверть — це антирекорд суперліги. Якщо це так, то приємно, що співавтором цього антирекорду стала саме наша команда. Після гри тренер львів’ян Віталій Детюк сказав, що причина поразки його команди у тому, що формувати склад доводиться протягом сезону, нормальних зборів команди не пройшла, а тому здатна на результат лише в окремих матчах. Секретом успіху в цій зустрічі наш тренер Сергій Шемосюк назвав насамперед вдалу командну гру. Наступний наш суперник не такий простий — це київський «Будівельник». В усіх трьох іграх цього сезону кияни були сильнішими за нас. Сподіваємося, що перемога над «політехніками» надихне «Пульсар» на те, щоб змінити цю неприємну статистику. Результати інших матчів: «Кривбасбаскет» — «Возко» — 76:70, «Політехнік» — «Дніпро» — 102:95, «Возко» — «Кривбасбаскет» — 90:82, «Дніпро» — «Політехнік» — 78:70.