«Пульсар» знову недотягнув

1143 0

Баскетболістам «Пульсара» знову забракло сил та натхнення для здобуття першої у поточному чемпіонаті перемоги. Як і у попередній домашній грі проти БК «Київ», у виїзній зустрічі проти МБК «Миколаїв» рівняни були близькими до перемоги. Незважаючи на травму Віктора Герасимчука та хворобу Анатолія Дубнюка, а також на ушкодження, з яким грав Ілля Шемосюк, «Пульсар» після трьох періодів вигравав з різницею в 11 очок, але довести справу до виграшу так і не зміг. «Миколаїв» переміг — 79:75. Не допомогли рівнянам і 20 очок, які набрав Павло Улянко.

Баскетболістам «Пульсара» знову забракло сил та натхнення для здобуття першої у поточному чемпіонаті перемоги. Як і у попередній домашній грі проти БК «Київ», у виїзній зустрічі проти МБК «Миколаїв» рівняни були близькими до перемоги. Незважаючи на травму Віктора Герасимчука та хворобу Анатолія Дубнюка, а також на ушкодження, з яким грав Ілля Шемосюк, «Пульсар» після трьох періодів вигравав з різницею в 11 очок, але довести справу до виграшу так і не зміг. «Миколаїв» переміг — 79:75. Не допомогли рівнянам і 20 очок, які набрав Павло Улянко. Михайло Переверзій, старший тренер «Пульсара»: — Кондиції у нас не ті, адже не було належної підготовки, до того ж вийшли на гру без двох баскетболістів стартової п’ятірки. Усе це і вплинуло на нашу гру в заключній чверті. Доля матчу вирішувалася на останніх секундах. Ще за півтори хвилини до завершення гри рахунок був нічийний. Для нас досить несподівано два влучні дальні кидки виконав центровий суперника Макклінток. Прикро, адже перемога була в руках. Олексій Полторацький, центровий «Пульсара»: — У поразці винні самі. У команді дуже багато людей, які не вірять в перемогу. На тренуваннях у нас все виходить, а от в іграх... Коли і де проведе наступний матч «Пульсар» — поки що невідомо. Втім, тренери сподіваються, що вимушена перерва допоможе команді якнайкраще підготуватися до продовження чемпіонату.