«Пульсару» набридло програвати

2022 0

Непростим вийшов для рівенського «Пульсара» домашній матч проти харківського «Політехніка» минулого четверга. Ніби й суперник був нам цілком по зубах, але розпочав «Пульсар» гру якось невпевнено, програвши першу чверть «мінус» п’ять. Як пояснив після матчу головний тренер рівнян Сергій Шемосюк, після чотирьох поспіль поразок гравці відчували певний психологічний тиск, а тому діяли попервах занадто скуто.

Непростим вийшов для рівенського «Пульсара» домашній матч проти харківського «Політехніка» минулого четверга. Ніби й суперник був нам цілком по зубах, але розпочав «Пульсар» гру якось невпевнено, програвши першу чверть «мінус» п’ять. Як пояснив після матчу головний тренер рівнян Сергій Шемосюк, після чотирьох поспіль поразок гравці відчували певний психологічний тиск, а тому діяли попервах занадто скуто. Проте згодом хвилювання пройшло, і рівняни заграли у свій баскетбол; як наслідок, у середині четвертої чверті ми вже вигравали «плюс» 17. На останніх хвилинах Сергій Шемосюк зміг трішки поекспериментувати зі складом, а тому підсумкова перевага була порівняно скромною — 91:83 (18:23, 20:14, 25:20, 28:26). Про вдалі командні дії рівнян може свідчити той факт, що одразу чотири баскетболісти перетнули десятиочкову межу: Дубнюк набрав — 19 очок, Скиданов — 16, Артимович — 15, Костко — 13; 9 очок в активі Кузьмінця, 8 — у Ковалевського, по 4 — у Кіби та Лебедя, 3 — у Шемосюка. Ще один цікавий факт. У цьому матчі у складі «Політехніка» вийшло одразу два екс-«пульсарівці» Віктор Герасимчук та Олексій Цимбал. Перший відіграв порівняно непогано, набравши 8 очок та зробивши стільки ж підборів. А от Олексій, який грав за нас ще у вищій лізі, після чого помандрував по Португалії та Росії, проявив себе хіба що великою кількістю невлучних кидків. Учора «Пульсар» мав зіграти у Києві з «Будівельником». Нагадаю, що кілька тижнів тому в грі з цим суперником наші поступилися. Хотілося б отримати реванш. Не враховуючи вчорашніх матчів, ситуація у нижній частині суперліги така: «Будівельник» має 12 перемог і посідає 7 місце; чотири команди — «Пульсар», «Кривбасбаскет», «Возко» та «Дніпро» — мають по 9 виграшів; у харківських та львівських «політехніків» по 4 перемоги. Нагадаю, що за підсумками цього етапу команди, які посядуть 7 та 8 місця, приєднаються до першої шістки в іграх плей-офф. Решта ж колективів (9-13 місця) зіграють ще один етап у два кола на виживання.