![Фото - патрульна поліція Рівненщини](/img/650/pyaniy-vodiy-na-dubenshchini-zaikhav-u-kushchi-v-k_20240725_8444.jpg)
Ще й не хотів показувати документи.
Учора під час патрулювання на автодорозі М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече, поблизу Судобичів, інспектори побачили автомобіль ВАЗ на узбіччі, який в'їхав у кущі.
- З'ясувалося, що 33-річний водій не впорався із керуванням та з'їхав у кювет. Під спілкування патрульні помітили у керманича ознаки алкогольного сп'яніння, - розповідають патрульні.
Він пройшов огляд за допомогою Драгера на місці події. Алкотестер показав максимальний результат. Від проходження огляду у медзакладі керманич відмовився.
![](/images/Screenshot_20240725-135351_Telegram.jpg)
Патрульні склали на громадянина протокол за керування у стані сп'яніння та винесли постанову за те, що не показав посвідчення водія. Від керування чоловіка відсторонили.