![П`яний водій на Рівненщині хотів віддати поліції все - до останньої гривні](/img/650/pyaniy-vodiy-na-rivnenshchini-khotiv-viddati-polit_20231209_1214.jpg)
Так кермував, що опинився у кюветі.
Автомобіль «ВАЗ 2105» у чагарниках засніженого узбіччя у селі Дядьковичі побачили вчора поліцейські офіцери громади. Зупинились, аби допомогти чоловікові.
- Та з’ясувалося, що водій — 57-річний житель села Милостів, має ознаки алкогольного сп’яніння, - кажуть в обласній поліції. - Від проходження освідування на місці він відмовився, натомість погодився на огляд у медзакладі. Однак і тут нічого не склалося: намагаючись обманути лікаря, пацієнт вдихав повітря в себе.
![](/images/IMG_20231209_121956_960.jpg)
Водій запропонував «вирішити питання» на місці. Попри неодноразові попередження про кримінальну відповідальність, поклав у службове авто дві тисячі гривень. Чим зробив собі же гірше: слідчо-оперативна група задокументувала злочин та вилучила гроші.
![](/images/IMG_20231209_121956_563.jpg)