П'ять медалей на сімох везуть рівненські дзюдоїсти з Ріо

1361 0

Два «срібла» і три «бронзи» — такий підсумок виступу рівненських слабозорих дзюдоїстів на Паралімпійських іграх у Ріо.

У головному фіналі поступилися Ірина Гусєва (до 63 кг) та Олександр Назаренко (до 90 кг). Третіми стали Юлія Галінська (до 48 кг), Давид Хорава (до 66 кг) та Олександр Косінов (до 81 кг). Юлія Галінська, бронзова призерка: — Хотілося посісти вище місце, але, як сказав тренер, тепер доведеться залишитися ще на один цикл. І хоча я така людина, яка задоволена тим, що є, вірю, моя мрія таки здійсниться. Медаль хочу присвятити своїй мамочці і сказати, що я її дуже сильно люблю. Шкодую лише, що не говорю їй це часто. Давид Хорава, бронзовий призер: — Це той випадок, коли «бронза» дісталася важче, ніж «золото». Висновок один — потрібно працювати, і тоді все буде добре. Цю медаль присвячую моїй сестричці Майї та всім своїм рідним. КОСIНОВ Олександр Косінов, бронзовий призер: — На жаль, за вихід до фіналу я програв мексиканцю. Десь програв тактично. Крім того, суддя дав спочатку сутички юко, якого не було, і зустріч пішла не так. А загалом я задоволений. Я вийшов і зробив свою роботу. Приніс бронзову медаль Рівному та Україні. Попереду чотири роки, будемо робити висновки і готуватися до Токіо. ГУСАЄВА Ірина Гусєва, срібна призерка: — Дуже хотіла, щоб наш гімн лунав у Ріо. Але, на жаль, допустила у фіналі неприпустиму технічну помилку. Цим дуже засмучена. Хочу свою нагороду присвятити батькові. Ми з ним тричі побороли рак, і він для мене є джерелом натхнення. Не потрапила на п'єдестал і найдосвідченіша рівненська спортсменка Любов Семенюк, яка у змаганнях серед спортсменів з вадами ДЦП з пауерліфтингу стала сьомою. Продовжують боротьбу в Ріо рівненські слабозорі плавчині Катерина Ткачук та Ярина Матло.