П'ять вчених з Рівненщини отримають 15-тисячні премії

859 0

Ми у соцмережах:

П'ять вчених з Рівненщини отримають 15-тисячні премії

П’ять обласних премій на загальну суму 75 тис грн отримають молоді учені області. Розпорядження оприлюднене на сайті облдержадміністрації.

Винагорода призначається за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Так, за свої здобутки кожен молодий вчений отримає по 15 тис грн.

Відповідно до розпорядження, лауреатами обласної премії стали:

Сергій Куницький - кандидат технічних наук, провідний науковий співробітник науково-дослідної частини Національного університету водного господарства та природокористування.

Ольга Павелко – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування.

Катерина Павелків – доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов Рівненського державного гуманітарного університету.

Ольга Ткачук - кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія».

Оксана Марчук - доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука».

Нагадаємо, обласна премія запроваджується щороку для молодих науковців, які досягли вагомих наукових здобутків. Це особи до 35 років включно, з освітою не нижче магістерського рівня. Або ж, до 40 років включно, зі ступенем доктора наук.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також