Радіолокаційник полетів з Білорусі у Росію на ремонт

576 0

Ми у соцмережах:

Радіолокаційник полетів з Білорусі у Росію на ремонт

Російський радіолокаційний літак А-50, який було пошкоджено внаслідок атаки дронів, полетів із Білорусі до РФ, очевидно, для ремонту. Саме через цей літак та винущувачі МІГ, як його щоразу супроводжували, на Рівненщині часто лунала повітряна тривога.

Білоруський моніторинговий проєкт "Беларускі Гаюн" сьогодні повідомив, що літак ДРЛО А-50У ВКС РФ (RF-50608) перетнув кордон Білорусі з РФ. За попередньою інформацією, борт прямує на 325-й Авіаційний ремонтний завод, який знаходиться в російському Таганрозі. Саме ВАТ "325 АРЗ" є підприємством, яке, зокрема, займається ремонтом агрегатів літаків А-50.

Українська правда нагадує, що 26 лютого на військовому аеродромі "Мачулищі" в Білорусі вранці лунали вибухи. Потім з'явилася інформація, що був пошкоджений російський військовий літак А-50. Представник ініціативи Bypol Олександр Азаров повідомив, що за цим стоять білоруські партизани. За його словами учасники ймовірної диверсії в Мачулищах залишили Білорусь і зараз перебувають у безпеці. Журналісти, порівнявши супутникові фото, дійшли висновку, що на крилах літака з’явились чорні плями після інциденту. Водночас підтвердити пошкодження літака не вдалось, бо плями можуть бути лише візуальним ефектом, викликаним, наприклад, сніговим покривом на крилах. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також