Радить більше не терпіти знущань

1716 0

Ми у соцмережах:

Радить більше не терпіти знущань

Cімейна радниця Ліана Диновська викликала поліцію у Хотин, що у Рівненському районі, бо нетверезий чоловік вчиняв фізичне насильство у будинку, де було четверо дітей.

До Ліани Диновської о 22-й годині 28 лютого звернулась жінка з села Хотин та поскаржилась, що співмешканець прийшов напідпитку і вчиняє фізичне насильство.

— У телефоні чую погрози, нецензурну лайку чоловіка і крики, діти при тому плачуть. Телефоную на 102, дотелефонуватися не можливо, паралельно переживаю, як там діти і жінка. Набрала Василя Зелінського (начальник міськвідділу поліції Рівного — ред.). Він відразу допоміг викликати поліцію у с. Хотин, за що ми йому дуже вдячні, — повідомила у Фейсбуці Ліана Диновська.

Її колега — сімейна радниця Любов Романюк вже відпочивала вдома, але почувши, що б’ють жінку, яка була тиждень тому на прийомі у сімейних радників, не вагаючись погодилась їхати з колегою у село.

Поліція вже була за місцем виклику до нашого приїзду, швидко відреагували на виклик! Діти перелякані цим чоловіком, дуже шкода, що вони чують і бачать це все! А мужичок давай нас з Любою виганяти, на що ми у категоричній формі йому відмовили, поліція його забрала на освідування, перед тим йому роз’яснили всі юридичні наслідки для насильника. Так ось, висновок: не терпіть більше знущань над собою і дітьми, довірте все поліції, адвокатам безоплатної правової допомоги, сімейним радникам і юстиції! — радить Ліана Диновська.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також