Радіти простим речам

692 0

Ми у соцмережах:

Радіти простим речам

вчитимуть рівнян актори Рівненського облмуздрамтеатру у цьогорічній прем'єрі — п'єсі Елеонор Портер «Полліанна». Планується відкриття театрального сезону 10-11 жовтня.

Петрів та Осіпов_драмтеатр (24) Нині у театрах — період гастролей. Із 22 до 25 вересня у нас гастролюватимуть актори Черкаського музично-драматичного театру, який влітку потерпів від пожежі. Обіцяють черкащани показати у Рівному свої кращі вистави: «Кайдашева сім'я», «Сад Гетсиманський», «Дума про братів Неазовських», «Хто в домі господар?». Квитки на них, обіцяють, коштуватимуть до 70 грн. Тих, хто скучив за постановками рівненського театру, запрошують 22 вересня до Львова — на виставу «Тіні забутих предків». Потім — до Тернополя, на Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори». А 10-11 жовтня у Рівному планується відкриття нового театрального сезону.

Оля Боровець_зіграла Поліанну
Ольга Боровець
— Розпочнемо ми сезон із постановки п'єси «Полліанна»: хто ще не читав цей твір — маєте час, - говорить Володимир Петрів, директор Рівненського облмуздрамтеатру та режисер вистави. — Це історія про те, як дитина здатна змінити світогляд дорослих, вплинути на них, аби змогли по-іншому подивитися на світ. Вона хоче, щоб з нею грали у гру «Радість». Говорить про те, що дихати — не означає жити, а жити — це робити те, що хочеш. І ще — нагадує про багато речей, над якими ми не замислюємося. Це та п'єса, в якій є світло в кінці тунелю. Цікаво, що гратиме головну роль у цій виставі 10-річна школярка Ольга Боровець. Її обрали з-поміж 35 претенденток. Гратиме вона «Полліанну», якій за твором 12 років. Крім того, працюють у Рівненському театрі нині над ще однією прем'єрою — рок-оперою «Біла ворона».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також