Раніше у Рівному влада влаштовувала молитовні сніданки, а тепер — духовні ранки

754 0

Ми у соцмережах:

Євген Кучерук - Духовна підтримка надзвичайно важлива.

Сьогоднішній ранок міський голова Рівного розпочав не з наради, а зі спільної молитви, запросивши представників багатьох релігійних громад міста та лікарів. На духовному ранку в Рівному молились за медиків.

Олександр Третяк підкреслив, що це перший Духовний ранок у Рівному, а наступний проведуть наприкінці квітня. Розповідаючи про свою ініціативу, він згадував, що такі традиції існують в усьому світі уже понад 60 років. При цьому,  можливо, не знав, що й в Рівному подібні заходи проводяться уже кілька років, - нагадує сайт Рівне Експрес.

Особливо в той час, коли головою ОДА був Олексій Муляренко. Щоправда, в дещо іншому форматі, і називалися вони — молитовні сніданки, один такий захід навіть проводили в ресторані "Спорт". Але ж суті - спільна молитва - це не міняє.

Під час Духовного ранку, проведеного 1 квітня, молилися за медиків та хворих на COVID-19.

- Нам надзвичайно приємно, що представники різних конфесій об’єдналися, щоб разом підтримати нас, медиків, які щоденно працюють над порятунком людських життів, - розповів головний лікар Центральної міської лікарні Євген Кучерук. – У нашій області найнижчий рівень смертності від коронавірусу, але інколи і для медиків залишається загадкою, чому люди з однаковими діагнозами та прогнозами мають різну динаміку лікування. Тож духовна підтримка теж надзвичайно важлива.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також