Районні депутати вже подбали, щоб міські не голосували руками

706 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

Районна рада віддає майно новоутвореним громадам у Рівненському районі — бо фінансів на його утримання не вистачає. Нещодавно райрада звернулась до Рівненської міської з пропозицією разом утримувати велику залу для проведення сесій, що в будівлі у районі пивзаводу. Тим паче, потреба у сесійній залі у міськради є, адже заплановано ремонт у нинішній, що на Поштовій.

Павло Дутко, депутат районної ради:

— Районній раді самій утримувати це приміщення важко. Більше того, зараз сесії районної ради відбуваються раз у три місяці. Весь цей час зал порожній. Тому було вирішено звернутися до міської ради та на правах співфінансування користуватися цим приміщенням. Зараз там триває ремонт, встановлюють систему «Рада», щоб можна було голосувати кнопками, а не піднімаючи руку.

Віктор Шакирзян, секретар Рівненської міської ради:

— Ремонт у залі, де проходять сесії міської ради, проводився 10-15 років тому. Це приміщення не відповідає нормам. Якщо людина загляне в інші обласні центри, як у них виглядає сесійна зала, то вона побачить сучасний зал. Він буде повною протилежністю до того приміщення, що у нас на Поштовій.

На моє запрошення архітектори уже працювали над сесійним залом. Оскільки є попередні напрацювання, то потрібно буде ухвалювати рішення. Воно стосується того, чи ми робитимемо ремонт у цій залі. Чи, можливо, буде облаштовано інше приміщення. У нас є пропозиція від районної ради. Зараз ми розглядаємо усі можливі варіанти.

Остаточне рішення буде ухвалено до кінця року. Наразі точним є лише те, що позиція у всіх депутатів однакова. Якщо щось і робити, то витрачати на це обмаль коштів з міського бюджету, а залучати, наприклад, грантові кошти.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також