Реконструкцію очисних споруд у містечку на Рівненщині оцінили майже у півмільярда гривень

1515 1

Оскільки у Кременці Тернопільської області та Дубні на Рівненщині очисні споруди не справляються з очисткою міських стоків, увесь бруд потрапляє до річки Ікви.

Найбільше від забрудненості Ікви страждають жителі Дубенського та Млинівського районів. Влітку, коли спека, вода у річці не лише неприємно пахне та забруднює ґрунтові води, а й прикро вражає своїм виглядом. Місцеві розповідають, що добре видно, як річкою пливуть фекалії.

Проблема давня і загострилася за останні кілька років, проте лише цього річ Дубенській міській раді вдалося доробити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію очисних споруд.

За словами заступниці міського голови Дубна Ольга Ляшенко, проект наразі перебуває на експертизі.

Реконструкцію очисних проводитимуть у чотири етапи, проте вартість робіт становитиме понад 470 млн грн.

Таку суму міський бюджет не сплатить, тож Дубно проситиме допомогу з державного та обласного бюджетів, а заодно залучатиме приватні кошти, зокрема місцевого молокозаводу, який також скидає немало стоків.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Олександр 06:00, 11.06.2019

    Боюся, що навіть, коли станеться диво і очисні споруди стануть справді очисними, потрібно буде не одне десятиліття, щоб річка очистилася. Там дно і береги покриває багатосантиметровий шар слизу.

Залиште вiдповiдь

Читайте також