Ректору — «символ влади». За клейнод «водник» заплатив понад 100 тисяч

1155 5
Віктор Мошинський

Національний університет водного господарства та природокористування захотів наблизитися до старих європейських вишів, перейнявши їхні традиції. Зокрема, і доволі символічні та затратні. Так, нещодавно «водник» замовив для свого ректора Віктора Мошинського клейнод — колар (або ж намисто), який символізує символ влади. Виготовив клейнод славутський ювелір.

Віктор МошинськийМожливо, появу масивного колара на шиї ректора ніхто б і не запримітив, якби університет, державний заклад, не змушений був звітувати про всі витрати коштів. Шостого вересня НУВГП опублікував звіт про укладений договір зі славутським підприємцем-ювеліром Августом Вольським. Тоді й стало відомо, що ректорський клейнод обійшовся закладу у 116,8 тис. грн. Висока вартість пояснюється просто: клейнод — срібний. Та й пан Вольський — відомий ювелір, тож його робота цінується. Втім, у НУВГП зазначають, що остаточна вартість робіт ще може змінитися, оскільки клейнод, який одягнув пан Мошинський для першокурсників, лише попередня версія, яку, можливо, будуть допрацьовувати.

— НУВГП — сучасний навчальний заклад, який крокує в ногу з європейськими та світовими тенденціями, — зазначає начальник відділу зв’язків з громадськість НУВГП Віталій Прокопець. — Цьогоріч ми вирішили втілити в життя давню ідею — впровадити нову традицію передачі ректорського колара з покоління в покоління, від ректора до ректора, як це відбувається у західних закладах вищої освіти. Розроблений майстром-ювеліром у повній відповідності до візуального стилю та брендбуку університету, цей клейнод є новим символом університету та перебуватиме на його балансі, а ректор (нині — Віктор Мошинський) «залишатиме його у спадок» своїм наступникам.

Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Рівнянин 02:29, 14.09.2019

  Ви ще ролс-ройса купіть, проффесори. В тому зачуханому воднику скоро викладачів буде більше, ніж студентів. Зате якихось меліораторів вони досі випускають, пришелепки.

 • Volodymyr 04:28, 15.09.2019

  Хочу привернути увагу громадськості до того, що станом на 1 вересня в НУВГП був складений перелік працівників (професорів, доцентів, викладачів) у кількості 50 осіб, яким не було продовжено трудові відносини. Крім того, університет уже декілька років підряд покидають науковці "у пошуках кращої долі", а так звичайно цей "ланцюг мейстера" (Гра Престолів) - дуже важлива річ. Але при умові, що університет має хоча б з 10 сучасних лабораторій, а не повторює як мантру "ми - найкращі". Скільки не кажи "мед" - солодше не стане!

 • Prof 05:09, 15.09.2019

  Ні для кого не секрет, що "кардиналом Рішелье" в королівстві НУВГП (при живому і сонцеликому Людовіку) є рижа бестія ЛАО Цзедун. Це все його ідеї, а ректор як слухняна дитина...

 • Рівнянин 10:27, 16.09.2019

  Хто такий рижа бестія ЛАО Цзедун?

 • Доброжелатель 03:37, 22.09.2019

  закупилиб краще нормальні компютери у воднік

Залиште вiдповiдь

Читайте також