Реванш за поразку в Кубку

940 0

Народний клуб “Верес” продовжив переможну серію, що досягла вже трьох перемог. За традиційно потужної підтримки вболівальників, яких не злякав дощ, рівняни перемогли столичний “Арсенал”. Це був своєрідний реванш за кубкову поразку у серпні.

НК “Верес” (Рівне) – “Арсенал” (Київ) 3:2 (1:0)
Голи: Дністрян (18, 48), Лакуста – Скоба (63), Ковталюк (89).
Уже з перших хвилин “Верес” показав, хто на полі господар, і на 18-й хвилині Віталій Дністрян замкнув навіс Олега Шутова. До перерви рівняни забили м’яч у сітку, але лайнсмен зафіксував офсайд. На початку другого тайму зв’язка Шутов – Дністрян спрацювала знову – 2:0. Втім, розслабитися господарям не дозволив досвідчений Ігор Скоба, який на 63-й хвилині скоротив відставання – 2:1. Не встигли кияни як слід порадіти, а перевага “Вереса” знову зросла. Олександр Лакуста пробив між ніг голкіперу Дмитру Іванову – 3:1. “Каноніри” не здавались і наприкінці гри забили вдруге. Вдало головою зіграв Сергій Каркошкін. На більше у гостей не вистачило часу, та й рівняни віддавати перемогу наміру не мали. “Верес” виграв – 3:2, зберігши за собою третє місце у турнірній таблиці другої ліги. Наступну гру “Верес” проведемо 12 вересня у Горностаєвці проти “Миру”. Інформаційна служба