Ринок Дикого знову пропонують переселити

2962 0

Ми у соцмережах:

Ринок Дикого знову пропонують переселити

На одній з найближчих сесій міські депутати Рівного мають розглядати питання оренди землі для частини ринку Дикого, який офіційно називається «Торговий центр-Д». Його директорка Олена Нездюр просить продовжити термін договорів оренди ще на 10 років під двома ділянками. А тим часом на сайті міськради уже з’явилася електронна петиція, де просять місто припинити ринку оренду вулиці Здолбунівської. Ще й винести його за межі Рівного.

Андрій Бернацький, автор петиції:

— Тривалий час ринок Дикого створює незручності практично всьому місту і його жителям. Також за безцінь викуплено майже завершений легкоатлетичний спорткомплекс для дітей, який використовується не за призначенням. Затори у центрі мають прямий наслідок діяльності цього стихійного ринку (рівненського Шанхаю), кожний житель може порівняти стан автомобільного руху, для прикладу, в понеділок і в п’ятницю. Пропоную міській владі викупити спорткомплекс для подальшого його доведення до експлуатації, а ринок винести (можливо, частинами) за межі міста, на в’їзді у місто зі всіх напрямків.

Наразі петиція зібрала понад сотню голосів, але є ще тиждень, щоб прихильники цієї ідеї могли її підтримати. Якщо набереться 250 голосів, міський голова Олександр Третяк буде зобов’язаний її розглянути і дати відповідь. Хоча виконати прохання автора петиції все одно буде неможливо, адже в оренді перебуває лише частина землі під ринком, а решта — у приватній власності.

Петиції подібного змісту періодично писали й Володимиру Хомку, попередньому міському голові. Але всі вони закінчувалися однаково — нічим.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також