Ринок на Боярці перетворять у торговий центр

3350 1

Ми у соцмережах:

Ринок на Боярці перетворять у торговий центр

У Рівному під час реконструкції повністю змінять вигляд непривабливої споруди на вулиці Дубенській біля дев’яти­по­вер­хівки №44, яка більш відома як ринок на Боярці.

Перетворити ринок у торговий центр планує Людмила Самсон, яка ним і володіє. Поки бізнесменка займається погодженням усіх документів, то біля дев’ятиповерхового будинку №44 досі триває торгівля.

Архітектор Роман Літвінчук, представляючи проект на засіданні містобудівної ради, зазначив:

— Торговий пасаж знаходиться на приватній земельній ділянці площею 0,8 га. Нова споруда не буде виходити за межі уже існуючої. Для того, щоб зробити хороші під’їзди, буде перенесено на 20 метрів зупинку громадського транспорту та демонтовано незаконно встановлені гаражі, що знаходяться поруч. Торговий центр буде триповерховим. На першому поверсі буде парковка для 16 автомобілів і торгові місця, на другому — відкрита стоянка для 9 авто та місця для торгівлі, а на третьому — офісні приміщення. Фасад будинку буде обшито спеціальними панелями, які освітлюватимуться вночі. Оскільки вони коштують чимало, то на фасаді торгового центру буде заборонена зовнішня реклама. Окрім цього, на даху будинку будуть встановлені сонячні панелі.

Олександр Довжаниця, міський депутат:

— Біля торгового пасажу є дуже великий потік пішоходів. Люди рухаються від зупинки громадського транспорту до багатоквартирних будинків. Якщо через стоянку там буде великий рух автомобілів, то це завдасть проблем пішоходам.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також