Рівенські таеквондисти перемогли у Луцьку

1831 0

Дванадцять нагород різного гатунку вибороли вихованці клубу таеквондо «Do San» на багаторічному традиційному турнірі «Кубок Любарта», який щороку відбувається у Луцьку. Рівенські спортсмени здобули три золоті медалі, посівши третє загальнокомандне місце. У категорії спортсменів до 10 років у спарингу («масогі») переможцем став Владислав Базилюк, у цій же категорії, але в іншій вазі, перемогу виборов Микола Прит.

Дванадцять нагород різного гатунку вибороли вихованці клубу таеквондо «Do San» на багаторічному традиційному турнірі «Кубок Любарта», який щороку відбувається у Луцьку. Рівенські спортсмени здобули три золоті медалі, посівши третє загальнокомандне місце. У категорії спортсменів до 10 років у спарингу («масогі») переможцем став Владислав Базилюк, у цій же категорії, але в іншій вазі, перемогу виборов Микола Прит. Серед дорослих рівних не було Миколі Скурту, який у п’яти поєдинках здобув п’ять переконливих перемог, деякі з них — нокаутом. Окрім цього, дитяча збірна області посіла третє місце у категорії «тулі» (базові показові дисципліни), а Катерина Прачова, яка змагалася у віковій категорії до 10 років, отримала спеціальний приз «За волю до перемоги», оскільки через відсутність дівчат-суперниць їй довелося битися з хлопцями. — Цей турнір вийшов для нас досить вдалим, — розповідає керівник клубу «Do San» Руслан Глега. — Основна конкуренція розгорнулася між нами та спортсменами з Нововолинська, який має давні традиції розвитку бойового мистецтва таеквондо. Нещодавно ми змагалися на Кубку України у Харкові, тепер ось запросили до Луцька. Кожен наступний турнір додає нашим вихованцям більше впевненості, тому чим далі, тим кращі результати ми демонструємо.