Рівне готується відзначити 60-річчя улюбленого виду спорту

622 0

Ми у соцмережах:

Рівне готується відзначити 60-річчя улюбленого виду спорту

Міський голова Рівного провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 60-річчя рівненського спідвею.

— Ми поважаємо і підтримуємо усі види спорту, але, безумовно, для Рівного спідвей — спорт номер один. Він знаковий, брендовий для нашого міста і унікальний для України, — зауважив Володимир Хомко. — Тому важливо гідно відзначити цю поважну дату, а також людей, які долучилися до становлення спідвею в Рівному. Робота відбувається за двома напрямами: матеріально-технічна підтримка, закупівля техніки — це незалежно від ювілею, а також безпосередньо святкування.

Учасники оргкомітету обговорили і попередньо затвердили план заходів, запропонований ГО «Клуб уболівальників Рівненського спідвею», який озвучив голова організації Сергій Головня.

Зокрема, окрім переліку змагань, запланована масштабна інформаційна і просвітницька кампанія — проведення виставки, випуск фотоальбому та фільму, безкоштовних занять для школярів, конкурс на логотип та гімн рівненському спідвею, випуск поштових марок із зображенням легендарних рівненських гонщиків, а також відкриття пам'ятного знака «Скульптура спідвеїста» у сквері імені Віктора Чайки.

Також планується оновити освітлення мототреку, закупити поливальний автомобіль, необхідний для обслуговування доріжок під час тренувань і змагань, два нових мотоцикли, зокрема, один дитячий.

І головний подарунок для рівненських уболівальників — на ювілейний спідвейний сезон заплановано близько десятка змагань, у тому числі половина з них — європейського рівня. Право на їхнє проведення Рівне отримало завдяки зверненню Володимира Хомка до Міжнародної федерації мотоспорту.

Попередня дата початку святкування — 26 травня. Міський голова Рівного має підписати розпорядження, після чого почнеться масштабна підготовка за усіма напрямами.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також