Рівне на відмінно впоралося з будівництвом Містечок Незламності

1195 0

Ми у соцмережах:

Рівне на відмінно впоралося з будівництвом Містечок Незламності

Про це розповів представник Генерального директорату Європейської комісії Ніколас Говер, який сьогодні відвідав Рівне. Нагадаємо, наше місто стало першим, у якому реалізували проект будівництва Пунктів незламності з модульних будиночків, які отримала Рівненська громада завдяки проєкту Європейського Союзу RescEU у співпраці з шведською Агенцією з надзвичайних ситуацій MSB. Будиночки обладнані всім необхідним для того, аби в разі виникнення надзвичайних ситуацій чи тривалих перебоїв з подачею тепла чи електроенергії могли бути розміщені люди. Або ж ці містечка слугуватимуть рівнянам в якості тимчасових пунктів обігріву. Пан Ніколас спільно з секретарем Рівненської міської ради Віктором Шакирзяном та народним депутатом України Дмитром Соломчуком відвідали перше Містечко Незламності на мікрорайоні “Південний”, а також ознайомилися з ходом робіт зі спорудження такого ж містечка у Квасилові.

Загалом у Рівному буде встановлено 4 таких містечка, розповів журналістам Віктор Шакирзян. За його словами, їх спорудять у всіх великих мікрорайонах міста, зокрема, у мікрорайоні "Північний" та на Ювілейному.

- Загалом з переданих нашими шведськими партнерами п’ятисот будиночків ми плануємо на першому етапі встановити близько 200 таких мобільних будиночків, інші поки залишаться у резерві, щоб якщо ситуація вимагатиме цього, розгорнути додаткові Містечка Незламності. Крім того, ми готові в разі надходження звернень від інших громад передати якусь кількість будиночків іншим містам і територіальним громадам, провести у нашому тренувальному центрі навчання щодо того, як правильно і швидко вставлювати модульні будинки. У Рівному є підготовлений персонал, який зможе навчити інших. Найважливіше, що ці будиночки утеплені, укомплектовані всім необхідним, обігрівачами, автономним освітленням, ліжками. В разі критичної ситуації ми матимемо можливість розмістити достатньо велику кількість людей, - зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Представник Генерального директорату Європейської комісії Ніколас Говер каже вражений результатами проведених робіт.

- Оскільки у першому Містечку Незламності на території ЖК «На Щасливому» роботи вже повністю завершено, у мене була можливість побачити кінцевий результат проведених робіт. Мені сподобалось, як місцева влада впоралась з цим проєктом. налагодила роботу. Окрім цього, ми відвідали ще не завершене Містечко Незламності у селищі Квасилів. Там роботи з облаштування будиночків ще тривають. Робота вирує, і це не може не тішити, - зазначив представник Генерального директорату Європейської комісії Ніколас Говер.

Напередодні, за сприяння волонтерів громадської організації “Рівне Разом” у павільйонах облаштували ігрові кімнати для дітей. У них волонтери завезли іграшки, альбоми, фломастери та інші необхідні для дозвілля дітей речі.

“Хочу щиро подякувати нашим європейським партнерам за співпрацю та надану допомогу для України у вигляді таких шведських павільйонів-будиночків. Завдяки такій підтримці ми можемо бути максимально готовими до будь яких надзвичайних ситуацій. Мобільні будиночки обладнані ліжками, термоковдрами. Окрім цього, будиночки оснащені світлом, електрообігрівачами, та інтернет-зв’язком. Також в цих мобільних павільйонах завжди чергуватиме медичний персонал, соціальні працівники, та поліцейські.  Конструкції водонепроникні та мають вогнезахисне покриття”, - зазначив Народний депутат України Дмитро Соломчук.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також