![Рівне плаче за захисником, який пішов на війну, щоб захистити дітей](/img/650/rivne-plache-za-zakhisnikom-yakiy-pishov-na-viynu-_20230726_5062.jpg)
Рівне проводжає в останню путь захисника Романа Карплюка.
- «Кожен з нас хоче перемоги, але ніхто не хоче, аби його син ішов на війну» — ці слова нашого захисника крають серця і закарбовуються в пам’яті. Саме з ними він став на захист нашої країни, саме з ними прощався із матір’ю, про яку обіцяв дбати та піклуватися. Але війна не дозволила виконати обіцянку, - повідомляє міський голова Олександр Третяк.