![Рівне попрощалося з двома героями (ФОТО)](/img/650/rivne-poproshchalosya-z-dvoma-heroyami-foto-1_20240215_8557.jpg)
У Рівному віддали останню шану двом воїнам - Іллі Полянському та Ярославу Лицевичу.
Як повідомляє міськрада, один — вперше взяв зброю у руки, обороняючи Київ. Другий — захищав країну в АТО, а два роки тому покинув безпечну роботу за кордоном, аби знову стати до лав війська.
Ілля Полянський та Ярослав Лицевич — справжні українські лицарі, яким кожен з нас завдячує іще одним відносно мирним днем.
Ця війна залишає глибокі рани у душах кожного. Адже не можна байдуже спостерігати за тим, як мама обіймає труну свого сина, як молода дружина витирає сльози, які вмивають прапор України, який лежить на труні чоловіка.