Рівне та Люблін разом візьмуть участь у грантових програмах Європейського Союзу

519 0

Ми у соцмережах:

Рівне та Люблін разом візьмуть участь у грантових програмах Європейського Союзу

Депутати міськради Рівного уклали відповідну угоду з Президентом міста-партнера Любліна Кшиштофом Жуком під час робочого візиту напередодні. Програма ЄС “Польща-Україна 2021-2027” дозволить реалізувати низку важливх програм в галузі медицини, охорони довкілля, розвитку туризму та співпраці.

 “Рівне та Люблін цього року відзначать десяту річницю підписання угоди про партнерство. Тож, нове десятиріччя нашої дружби відзначимо започаткуванням нових проєктів, які сприятимуть розвитку обох громад партнерів. Дякую всім мешканцям міста Люблін за дружнє і братнє ставлення до всіх українців, які вимушені були покинути Україну з початком повномасштабного вторгнення, дякую всьому польському народові і уряду за ті неймовірні зусилля, які вони доклали для підтримки нашої країни в такий критичний момент. Ця дружність, ця щирість назавжди залишиться в наших серцях”, - зазначив секретарміськради Віктор Шакирзян.

Представники Рівненської міської ради кажуть, основна мета таких зустрічей - робота над залученням якомога більшої кількості європейських грантових проєктів для нашої громади.

Крім того, міські обранці ознайомились перейняли досвід польських колег в управлінні комунальних підприємств міста.

Не менш результативним було відвідати сміттєпереробне підприємство «Kom-Eko S.A». При детальному обговоренні питань щодо переробки сміття, приємно було почути, що після війни, власник даного підприємства зацікавлений у розгляді інвестицій в нашу громаду. Також він погодився допомогти в обрахуванні кошторису для реалізації подібного проєкту в нашому місті. Також важливо було відвідати притулок для тварин. Для нас ця тема теж є надзвичайно актуальною та потребує детального вивчення та залучення досвіду польських колег”, - зазначила голова постійної комісії з питань міського господарства, транспорту, зв'язку та екології Катерина Марчук.

У результаті робочого візиту представники міськради Рівного заручились підтримкою польських колег у реалізації цілої низки проєктів, які будуть поетапно втілюватись спільно спеціалістами двох міста партнерів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також