![Рівне заробило 11 мільйонів на депозиті](/img/650/rivne-zarobilo-11-milyoniv-na-depoziti20190108_9768.jpg)
Міська влада, як і обласна, продовжує класти вільні бюджетні гроші на депозити у банки. Рівне уже заробило більше 11 млн грн на відсотках.
-На депозити гроші кладуть усі, бо це вигідно, - зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко в інтерв’ю РВ. – Наприклад, знаю, що витрати у місті будуть аж у серпні, то навіщо мені віддавати гроші у казначейство, якщо я можу покласти їх на депозит? Зароблені відсотки потрапляють у дохідну частину бюджету, розподіляємо їх на різні видатки, чогось конкретного немає.
Друковану версію інтерв’ю з Володимиром Хомком читайте у наступному номері газети «Рівне вечірнє».