Рівне знову у жалобі: під час штурму на Донеччині загинув командир з Рівненщини

11546 0

Ми у соцмережах:

Рівне знову у жалобі: під час штурму на Донеччині загинув командир з Рівненщини

7 червня в районі населеного пункту Північне Донецької області 40-річний командир Юрій Лєдяєв у бою отримав смертельні поранення. Прощання із Героєм відбудеться завтра, 13 червня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на Алеї Слави на кладовищі у с. Тинному...

Юрій Лєдяєв народився у Рівному, навчався у найпершому у місті колегіумі, а за тим закінчив із відзнакою Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Практична психологія та історія».

Проте своє справжнє покликання знайшов у будівництві. Працював виключно в Україні, як справжній патріот, робив усе, аби саме наша держава процвітала. А ще був люблячим сином і братом, справжнім господарем, безмежно піклувався про сім’ю, ніколи не відмовляв у допомозі сусідам, був справжнім другом. Неймовірно любив тварин — взяв собаку із притулку, аби подарувати їй шанс на нове життя.

Юрій не служив в армії, але це не стримало його — у перші дні повномасштабного вторгнення записався добровольцем у військкоматі.

- Якщо не ми, то наші діти вимушені будуть воювати. А я того не хочу. Буду робити усе, щоб наші діти не відчували війни, мали спокійне життя. Хочу принести мир в Україну, - говорив Герой.

Проте тоді його час не прийшов. Лише згодом отримав повістку — тоді не вагався ні хвилини.

Веселий, компанійський добросердний Юрій впевнено почував себе у війську. Адже будь-яка справа, за яку брався, просто горіла в його руках. Та й заради правди, справедливості був готовий стояти до останнього, саме так проявлявся його бойовий дух. Про війну та усі жахи, які довелося побачити, рідним Юрій не розповідав. Все більше про побут, кумедні історії та своїх побратимів, якими неймовірно пишався. А також розпитував про життя сім’ї та синів — 18 та 14 років.

- Неймовірний біль огортає серце, коли війна забирає відданих синів своєї громади та держави. Саме таким був Юрій Лєдяєв, якого вже завтра проведемо в останню путь. Без батька залишаться сини, без чоловіка кохана дружина, без вірного та щирого друга рідні та знайомі. Місто у жалобі проводжатиме справжнього і відданого Героя, - каже міський голова Рівного Олександр Третяк.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також